Turniej "Nocny Cup" - strona nieoficjalna

Partnerzy strategiczni

II edycja turnieju za nami!

• autor: nocnycup, 2014-05-11 17:40

Drugim zwycięzcą Turnieju Nocny Cup zostały Szobiszowice, które ograły w finale UKS Milenium Gliwice. Na najniższym stopniu podium stanęło GTW-HydeParkNews. Czwarte miejsce przypadło Kiedyś Wygramy. Najlepszym bramkarze został Michał Dendzik (UKS Milenium), najlepszym strzelcem z dorobkiem 7 bramek Łukasz Zujus (GTW HydeParkNews), a najlepszym zawodnikiem Marcin Karpińczuk (Szobiszowice). Wszystkim gratulujemy, a pozostałym uczestnikom dziękujemy za sportową postawę.

Uwaga! Football Manager 2015 ze zniżką!

• autor: Administrator Futbolowo.pl, 2014-10-29 19:00

Dzięki współpracy ze sklepem internetowym muve.pl mamy zaszczyt zaproponować Wam już dziś Pre-order legendarnej gry, Football Manager 2015 ze specjalną zniżką! Zamów i graj już dziś w beta-wersję gry!

Zakaz palenia i picia na hali!

• autor: nocnycup, 2014-05-07 19:29

Przypominamy, że na hali przy ul. Jasnej 31 zakazane jest spożywanie napojów alkoholowych. Nie można też palić papierosów na terenie hali. Wszędzie są czujniki dymu i kamery, więc za nie potrzebną wizytę straży pożarnej zapłaci delikwent. Nie ma co ryzykować i lepiej wyjść na zewnątrz na świeże powietrze. Dodatkowo przypominam, że gramy tylko w butach przeznaczonych do gry na hali. Bez żadnych turfów (koreczków) i innych tego podobnych wynalazków.

Grupy rozlosowane!

• autor: nocnycup, 2014-05-07 19:28

W zakładce terminarz pojawił się rozkład jazdy naszego nocnego turnieju.

Zakazy/nakazy!

• autor: nocnycup, 2014-05-05 13:42

W czasie turnieju na terenie hali obowiązuje zakaz spożywania napojów alkoholowych (piwo o dziwo też jest alkoholem). Dodatkowo na halę wchodzimy tylko w obuwiu zmiennym w obuwiu przeznaczonym do gry na hali, bez żadnych koreczków. Proszę o przekazanie informacji wszystkim zawodnikom.

Losowanie turnieju!

• autor: nocnycup, 2014-05-05 13:40

Losowanie II Edycji Nocny Cup odbędzie się w środę (7 maja) o godzinie 18.00 na hali przy ul. Jasnej w strefie VIP. Tam na górze. Na losowaniu istnieje możliwość wpłacenia pieniędzy.

Edycja 2014

• autor: nocnycup, 2014-04-14 13:01

Już za niespełna miesiąc po raz drugi rozpoczniemy zmagania na Nocnym Cup. Nasze nocne zabawy ruchowe ponownie odbędą się na hali przy ul. Jasnej 31. Tym razem już na nowym obiekcie. Więcej w rozwinięciu.

Relacja Szakali

• autor: nocnycup, 2012-07-09 13:48

Kolejną drużyną, która postanowiła zamieścić na swojej stronie internetowej relacje z turnieju są Szakale. Można ją przeczytać TUTAJ w zakładce turnieje.